Hungaromax Wielojęzyczny reklama.
Strona główna Inwestycja Austria Chorwacja Transylwanii Pensjon Hotel Strony Reklama

Pięknie odnowiony pensjonat na sprzedaż z dobrych opcji transportu
i infrastruktury w sąsiedztwie Linz, Austria.
Strona referencja.

Pensjonat na sprzedaż, Austria - 1

Pensjonat znajduje się w centrum ..., 6 km od ... Doskonałe właściwości transportowe: miasto Linz jest 30 minut drogi, lotniska Linz zajmuje 45 minut jazdy, a autostrada Enns (A1) można dojechać w 20 minut. Jest dość znany utwór rower górski w ..., i naturalnie, to miejsce jest idealne do uprawiania turystyki pieszej.

Pensjonat na sprzedaż, Austria - 2

Pensjonat na sprzedaż, Austria - 3 Wysoka różnorodność waymarked tras czeka na miłośników wycieczek plenerowych. Jest bank, zakład handlowe, przystanek trener, lekarz, apteka i lekarz dentysta w pobliżu. Ze względu na jego dobrym układzie, pensjonat nadaje się do przechowywania seminaria i konferencje, a nawet może być przekształcony w domu spokojnej starości lub budynku mieszkalnego.

Pensjonat na sprzedaż, Austria - 4

Pensjonat na sprzedaż, Austria - 5 Dom został zbudowany na 900 m2 ziemi, powierzchnia mieszkalna wynosi 450 m2. Pod dwóch trzecich budynku jest piwnica, który jest łatwy do przechowywania i mogą być wykorzystane do wielu innych rzeczy. Istnieje 8 częściowo umeblowane pokoje na poddaszu z prysznicami i toaletami. Pokój z pięknymi łukami i doskonałej jakości drewniane meble jest na parterze.

Pensjonat na sprzedaż, Austria - 6

Pensjonat na sprzedaż, Austria - 7 Również na parterze znajduje się sala myśliwego, sedan nadaje się sala taneczna, odnowiona kuchnia z najwyższej klasy maszyn i urządzeń, dobrze wyposażony bar oraz pomieszczenia zamrażarki. Do toalety gości na parterze zostały niedawno odnowione. Pensjonat posiada elegancką i wygodną parking strzeżony. Połączeń gazowych i centralnego ogrzewania, a także numer telefonu i SAT są również ustalone.

Pensjonat na sprzedaż, Austria - 8Pensjonat na sprzedaż, Austria - 9

Pensjonat na sprzedaż, Austria - 10

Pensjonat na sprzedaż, Austria - 11

Pensjonat na sprzedaż, Austria - 12


 

Na sprzedaż pensjonat jest odpowiedni dla nieruchomości mieszkalnych, a ponadto zarówno do domów spokojnej starości i mieszkania.

Cena sprzedaży: -

Kontakt:

-

 


Reklama

Sitemap ; Trademark ; Partner 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Reklama
Budapeszt Balaton Békéscsaba Nyíregyhaza Debrecen Eger Szeged Tatabánya Kecskemét Zalaegerszeg
Kaposvár Miskolc Szombathely Győr-Sopron Veszprém Pécs Szolnok Szekszárd Salgótarján Székesfehérvár

Odnowiony pensjonat na sprzedaż z dobrych opcji w pobliżu Linz, Austria.
Copyright © 2020 Hungaromax
Wszelkie prawa zastrzeżone.